Rok 2012-2013
Powiatowe zawody w piłce siatkowej chłopców
Wpisany przez BW
niedziela, 17 lutego 2013 11:19

Siatkówka chłopcówW rywalizacji w siatkówkę chłopcy z Zespołu Szkół powtórzyli wynik dziewcząt i również zajęli III miejsce. Gratulujemy miejsca na podium, chociaż liczyliśmy na więcej. Lepsi okazali się uczniowie z Opola Lubelskiego - I miejsce LO, II ZS Opole Lub. Z naszą drużyną przegrał ZS Chodel - IV miejsce i ZS Józefów - V miejsce. Skład drużyny ZS Poniatowa: K.Zarzycki, J.Walczak, B.Witczak, M.Szwed, A.Materek, A.Migora, K.Wojnicki, M.Adamczuk, M.Żuk, M.Pyda, Cz.Duda.

Rejonowe zawody w piłce nożnej halowej
niedziela, 17 lutego 2013 10:59

Nożna-rejonO włos od zwycięstwa w zawodach rejonowych była nasza drużyna w składzie: K.Sochaj, D.Kucharczyk, Ł.Adamczyk, A.Materek, K.Koma, M.Adamczuk, B.Witczak, M.Łyżwiński, M.Siekierka, K.Wojnicki. Po zaciętej walce zajęli II miejsce ustępując chłopcom z Lubartowa. III miejsce zajęła drużyna z Nałęczowa. Wg opinii zawodników i  obserwatorów zachowanie sędziego nie było w pełni obiektywne. Sprzyjanie gospodarzom zawodów pozbawiło naszą drużynę I miejsca i możliwości udziału w zawodach wojewódzkich.

Powiatowe zawody w piłce siatkowej dzięwczat
sobota, 09 lutego 2013 12:38

siatkówka dziewcząt4 lutego odbyły się zawody powiatowe w piłce siatkowej dziewcząt. Drużyna z Zespołu Szkół reprezentowana przez uczennice  liceum: Martynę Cisłak, Natalię Cisłak, Paulinę Grzeszczyk, Alicję Kwietniewską, Sylwię Jackowską, Sylwię Opokę, Beatę Nowaczek, Kamilę Kochan, Aldonę Wysocką zajęła zaszczytne III miejsce. Gratulujemy.

Pozostałe wyniki: I miejsce LO Opole Lubelskie, II - ZS Opole Lubelskie, III - ZS Poniatowa, IV - ZS Józefów, V - ZS Chodel.

Powiatowe zawody w piłce nożnej
sobota, 19 stycznia 2013 14:39

halowka 2012Dnia 12.12.2012  drużyna z Zespołu Szkół w Poniatowej odniosła zwycięstwo w powiatowych zawodach w piłce nożnej chłopców. W rywalizacji uczestniczyło 6 drużyn. Wyniki rywalizacji: I-miejsce ZS Poniatowa, II-ZSZ Opole Lubelskie, III-LO Opole Lubelskie, IV-LO Józefów, V-ZS Chodel, VI-Kluczkowice. Gratulujemy drużynie w składzie: K.Wojnicki, Ł.Adamczyk, M.Materek, D.Kucharczyk, T.Witek, K.Koma, M> Kazanowski, M.Adamczuk, J.Kamiński, M.Łyżwiński, B.Witczak, K. Sochaj.

Powiatowe zawody w piłce ręcznej
sobota, 19 stycznia 2013 13:33

Ręczna 2012Dnia 18.11.2012 połączona drużyna z technikum i liceum z Zespołu Szkół w Poniatowej uczestniczyła w powiatowych zawodach w piłce ręcznej chłopców. Mimo zaciętej walki zajęła 3 (medalowe) miejsce. W rywalizacji uczestniczyło 5 drużyn. Najlepsi okazali się uczniowie ze szkół z Opola Lubelskiego - ZSZ I miejsce, LO-II miejsce. IV miejsce zajeli zawodnicy z ZS Chodel, V-LO Józefów. Gratulujemy zwycięzcom i naszej drużynie w składzie: K.Sochaj, D.Borowski, M.Dacka, K.Koma, M.Adamczuk, Ł.Adamczyk, K.Wojnicki, Ł.Statek, E.Rogala, M.Siemion, A.Migora, J.Kamiński, K.Furdal.