Absolwenci 1971/1972
KLASA 4a - absolwenci 1971-1972

WYCHOWAWCA – mgr Adela Kuduk

 

  1. Abramowicz Ewa
  2. Błaszczyk Bogumiła
  3. Dębska Stanisława
  4. Dutkowska Lidia
  5. Góral Henryk
  6. Heininger Urszula
  7. Iwaniak Urszula
  8. Kręcisz Grażyna
  9. Kruszona Andrzej
  10. Kubas Magdalena
  11. Kubas Marek
  12. Kurek Elżbieta
  13. Lear Lucyna
  14. Moroz Bogusław
  15. Pazdro Zbigniew
  16. Popiołek Elżbieta
  17. Saran Wacława
  18. Sieradzka Grażyna
  19. Suchoduł Helena
  20. Szych Elżbieta
  21. Tochman Aleksandra
  22. Walicki Janusz
  23. Wiradzka Grażyna
  24. Wójcik Marian
  25. Żmuda Aleksandra

 

 
KLASA 4b - absolwenci 1971/1972

WYCHOWAWCA – mgr Bronisław Kuduk

 

  1. Chmiel Stefania
  2. Chodorek Edmund
  3. Cholewa Stanisław
  4. Chorab Joanna
  5. Chudzik Krystyna
  6. Czerwonka Barbara
  7. Czyżewska Anna
  8. Górska Grażyna
  9. Jarski Kazimierz
  10. Karman Jan
  11. Koma Stanisława
  12. Krawczyk Tadeusz
  13. Niewiadomska Krystyna
  14. Pałka Elżbieta
  15. Piątek Danuta
  16. Radomska Jolanta
  17. Rodzoś Jerzy
  18. Siedliska Irena
  19. Socha Maria
  20. Stanibuła Maria
  21. Staniszewski Zygmunt
  22. Śpiewak Danuta
  23. Taramas Irena
  24. Tarnowski Stanisław
  25. Wrona Jadwiga
  26. Wydra Kazimierz
  27. Zając Zygmunt
 
KLASA 4c - absolwenci 1971-1972

WYCHOWAWCA - mgr Zdzisława  Dwornikiewicz (KLASA 1,2,3c)

WYCHOWAWCA – mgr Barbara Wicha (KLASA 4c)

 

  1. Adamczyk Danuta
  2. Bartoś Wiesława
  3. Bieniek Renata
  4. Charchuła Henryka
  5. Chołost Zofia
  6. Dymek Irena
  7. Grajper Ewa
  8. Iwan Grażyna
  9. Jakubczyk Halina
  10. Janczak Maria
  11. Kamińska Danuta
  12. Koma Wiesława
  13. Kozak Alina
  14. Marzec Danuta
  15. Mroczkowska Teresa
  16. Nowak Halina
  17. Piłat Elżbieta
  18. Przychodzeń Elżbieta
  19. Rogala Grażyna
  20. Rybak Henryka
  21. Sieńko Zofia
  22. Słowik Grażyna
  23. Sołdek Barbara
  24. Szczygieł Anna
  25. Telencka Janina
  26. Wiśniewska Teresa
  27. Witek Teresa
  28. Wójcik Wiesława
  29. Rzedzicka Barbara