Absolwenci 1973/1974
KLASA 4b - absolwenci 1973/1974

WYCHOWAWCA – mgr Witold Kawala

 

  1. Chmura Anna
  2. Czapla Zbigniew
  3. Czujkowski Ireneusz
  4. Czyżewska Maria
  5. Dzierżak Jan
  6. Dziewic Grażyna
  7. Flasiński Kazimierz
  8. Gałęza Tadeusz
  9. Iwańczuk Ewa
  10. Kalinowski Andrzej
  11. Kopik Anna
  12. Król Anna
  13. Król Elżbieta
  14. Kruszona Elżbieta
  15. Majcher Zofia
  16. Mazurkiewicz Stanisław
  17. Pomorska Anna
  18. Szafran Jolanta
  19. Szczerba Ewa
  20. Szlachetka Halina
  21. Świrkosz Jerzy
  22. Walicka Ewa
  23. Węgrzyn Sławomir
  24. Wieradzka Augustyna
  25. Włodek Barbara
  26. Woś Tadeusz
  27. Wójcik Marta

 

 
KLASA 4c - absolwenci 1973-1974

WYCHOWAWCA – mgr Maria Zygo (KLASA 1c)

WYCHOWAWCA – mgr Stefania Wazia (KLASA 2c)

WYCHOWAWCA – mgr Danuta Winiarska (KLASA 3c)

WYCHOWAWCA – mgr Krystyna Żmuda (KLASA 4c)

 

  1. Adamczyk Krystyna
  2. Bielecka Lucyna
  3. Długosz Aleksandra
  4. Dudek Teresa
  5. Fiuk Janina
  6. Gryć Irena
  7. Grzegorczyk Grażyna
  8. Jastrzębska Teresa
  9. Kowalska Alicja
  10. Kuś Krystyna
  11. Madej Urszula
  12. Mazik Anna
  13. Michałowska Elżbieta
  14. Ogonek Bernarda
  15. Pachocka Jolanta
  16. Pilichowska Grażyn
  17. Płaza Danuta
  18. Radziejewska Marta
  19. Samołyk Barbara
  20. Sawicka Hanna
  21. Socha Marta
  22. Stefaniak Anna
  23. Tomaszczyk Halina
  24. Trześniewska Marta

 

 
KLASA 4a - absolwenci 1973-1974

WYCHOWAWCA – mgr Sabina Sowa (KLASA 1-3a)

WYCHOWAWCA – mgr Daniela Solarska (KLASA 4a)

 

  1. Adrianek Tadeusz
  2. Banach Anna
  3. Borowiec Grażyna
  4. Boruch Andrzej
  5. Cięszczyk Anna
  6. Czapczyńska Elżbieta
  7. Czapka Henryka
  8. Dębicki Zbigniew
  9. Dragun Regina
  10. Durka Teodozja
  11. Górka Grażyna
  12. Kwaśniak Maria
  13. Lejwoda Ewa
  14. Markiewicz Jolanta
  15. Orzeł Jadwiga
  16. Pietraś Maria
  17. Skrzyński Jacek
  18. Smętek Stanisława
  19. Spóz Adam
  20. Stachyra Zbigniew
  21. Stadnik Halina
  22. Szumielewicz Jerzy
  23. Śliwa Urszula
  24. Winnicki Adam
  25. Wróbel Bronisława
  26. Żywicka Izabela