Absolwenci 1993/1994
KLASA 4a - absolwenci 1993-1994

WYCHOWAWCA – mgr Ziółek Maria

 

  1. Biegaj Michał
  2. Borkowski Hubert
  3. Filipowicz Grzegorz
  4. Jeziórska Agnieszka
  5. Klepacz Aneta
  6. Kozak Michał
  7. Krupa Konrad
  8. Kuśnierz Gabriela
  9. Lutkiewicz Ewa
  10. Łakoma Urszula
  11. Niezgoda Agnieszka
  12. Pękala Tomasz
  13. Pietras Dorota
  14. Pietras Emil
  15. Pietroń Aneta
  16. Postój Małgorzata
  17. Pyśniak Tatiana
  18. Sobczak Marcin
  19. Sokołek Małgorzata
  20. Solis Urszula
  21. Stanek Katarzyna
  22. Swaczyj Paweł
  23. Szymańska Iwona
  24. Szyszko Sylwia
  25. Tabor Katarzyna
  26. Tkaczyk Mariusz
  27. Tomasik Michał
  28. Wąsala Anna
  29. Wójcik Monika
  30. Zielonka Edyta

 

 
KLASA 4b - absolwenci 1993-1994

WYCHOWAWCA – mgr Gucma Wanda

 

  1. Adach Małgorzata
  2. Adamczyk Anna
  3. Adamczyk Monika
  4. Ceglarska Joanna
  5. Cięszczyk Irmina
  6. Domańska Agata
  7. Dubil Agnieszka
  8. Dziaduch Małgorzata
  9. Giza Anna
  10. Jakubczyk Katarzyna
  11. Jarosz Monika
  12. Jóźwik Marta
  13. Kapica Magdalena
  14. Karkosińska Monika
  15. Kozak Agnieszka
  16. Kwiatkowska Małgorzata
  17. Markiewicz Monika
  18. Nieścior Agnieszka
  19. Pcian Agata
  20. Płowaś Katarzyna
  21. Puciłowska Iwona
  22. Pyśniak Magdalena
  23. Romanowska Anna
  24. Romsicka Ewa
  25. Rybaczek Małgorzata
  26. Sławińska Anna
  27. Smaga Justyna
  28. Szlachetka Joanna
  29. Szlachetka Katarzyna
  30. Świderska Anna
  31. Walczyk Anna
  32. Zawadzka Anna
  33. Ziółkowska Urszula
  34. Żywicka Monika

 

 
KLASA 4c - absolwenci 1993-1994

WYCHOWAWCA – mgr Wicha Barbara

  1. Bełcik Katarzyna
  2. Buza Iwona
  3. Chęć Agnieszka
  4. Czapla Marzena
  5. Czopek Sylwia
  6. Dziwisz Agnieszka
  7. Furdal Monika
  8. Gądek Ewa
  9. Hermanowicz Agnieszka
  10. Kostiuczuk Beata
  11. Kramek Urszula
  12. Krawiec Anna
  13. Nowak Teresa
  14. Pietroń Olga
  15. Przybycień Dorota
  16. Ptak Elżbieta
  17. Rodzik Agnieszka
  18. Sawa Kinga
  19. Skórska Justyna
  20. Słonina Beata
  21. Słonina Iwona
  22. Sołdaj Marta
  23. Stateczna Beata
  24. Sulowska Jolanta
  25. Szymańska Beata
  26. Ślązak Magdalena
  27. Turos Katarzyna
  28. Tytz Agnieszka
  29. Wałaszkiewicz Marzena
  30. Wierzyńska Magdalena
  31. Wojnicka Katarzyna
  32. Wróblewska Adriana
  33. Zagozdon Aneta