Absolwenci 1994/1995
KLASA 4a - absolwenci 1994-1995

WYCHOWAWCA – mgr Michalczyk Anna

 

  1. Adamczyk Anna
  2. Borowiec Artur
  3. Borowska Monika
  4. Czępińska Agnieszka
  5. Fiuk Iwona
  6. Fronczak Małgorzata
  7. Giza Aneta
  8. Głusiec Waldemar
  9. Kamela Danuta
  10. Kamińska Iwona
  11. Kędziora  Wojciech
  12. Kieraga Beata
  13. Kowalewska Aldona
  14. Krawiec Izabela
  15. Lichota Dominik
  16. Matys Maria
  17. Miącz Joanna
  18. Mieśniak Anna
  19. Mokrzysz Katarzyna
  20. Nowak Tomasz
  21. Pietras Urszula
  22. Pizoń Piotr
  23. Popiołek Urszula
  24. Pyda Anna
  25. Stawiarska Karolina
  26. Trała Malwina
  27. Wosik Marzena
  28. Wójcik Aneta

 

 
KLASA 4b - absolwenci 1994-1995

WYCHOWAWCA – mgr Szymczak Lidia (KLASA 1b)

WYCHOWAWCA – mgr Butkowski Jacek (KLASA 2-4b)

 

  1. Blonka Maciej
  2. Ceglarska Justyna
  3. Drozd Andrzej
  4. Golonka Agnieszka
  5. Gorczyca Iwona
  6. Gorczyca Michał
  7. Gozdór Monika
  8. Hacia Sergiusz
  9. Jaszczuk Małgorzata
  10. Jóźwik Paweł
  11. Kasprzak Norbert
  12. Kępińska Monika
  13. Król Łukasz
  14. Kuś Marta
  15. Łakoma Anna
  16. Maciąg Marzena
  17. Meisner Konrad
  18. Mizga Agnieszka
  19. Molesta Dominik
  20. Myszak Kinga
  21. Nowaczek Beata
  22. Nowaczek Dominika
  23. Oziębło Joanna
  24. Pieklik Monika
  25. Plak Marcin
  26. Pogoda Marta
  27. Rosińska Anna
  28. Saba Ewelina
  29. Smaga Eryk
  30. Strug Katarzyna
  31. Szlachetka Anna
  32. Tomaszczyk Anna
  33. Witek Krzysztof
  34. Ziółek Ewa
 
KLASA 4c - absolwenci 1994-1995

WYCHOWAWCA – mgr Jackowska Renata

 

  1. Chaberska Marta
  2. Chyła Małgorzata
  3. Długosz Beata
  4. Goral Edyta
  5. Hermanowicz  Monika
  6. Jóźwik Iwona
  7. Kuchta Magdalena
  8. Lagiera Danuta
  9. Madej Jolanta
  10. Mirosław Dorota
  11. Niezgoda Irena
  12. Pałka Ida
  13. Pastwa Anna
  14. Pietroń Iwona
  15. Popiołek Anna
  16. Pyda Małgorzata
  17. Rak Beata
  18. Rogala Monika
  19. Sanecka Agnieszka
  20. Sobczak Agnieszka
  21. Skorupska Monika
  22. Stefaniak Aneta
  23. Sulima Stella
  24. Sykut Urszula
  25. Szarpak Beata
  26. Szuba Izabela
  27. Wójtowicz Beata
  28. Wróbel Eliza
  29. Zdyb Aneta

 

 
KLASA 4d - absolwenci 1994-1995

WYCHOWAWCA – mgr Kobiałka Krystyna

 

  1. Ambroż Dorota
  2. Borowiec Małgorzata
  3. Dobraczyński Rafał
  4. Drańska Agnieszka
  5. Dudziak Grażyna
  6. Górska Magdalena
  7. Grzelak Izabela
  8. Kiraga Katarzyna
  9. Klocek Barbara
  10. Kozieł Dorota
  11. Kręcisz Małgorzata
  12. Kruk Katarzyna
  13. Kucharczyk Agnieszka
  14. Kurp Katarzyna
  15. Litwińska Adriana
  16. Łakoma Lidia
  17. Mendyka Agnieszka
  18. Mędrek Agnieszka
  19. Mędrek Grażyna
  20. Prościńska Beata
  21. Ratyńska Agnieszka
  22. Rodzik Agnieszka
  23. Sawicka Monika
  24. TomalaRenata
  25. Wałuto Agnieszka