Absolwenci 1995/1996
KLASA 4a - absolwenci 1995-1996

WYCHOWAWCA – mgr Rożek Joanna

 

  1. Bernat Wójcik
  2. Bień Dorota
  3. Brodziak Rafał
  4. Dróżdż Magdalena
  5. Frączak Sławomir
  6. Galuba Natasza
  7. Giza Anna
  8. Kania Michał
  9. Karpiński Radosław
  10. Kośka Małgorzata
  11. Kwiecińska Katarzyna
  12. Łuszczyńska Tatiana
  13. Mędrek Joanna
  14. Miącz Karol
  15. Mokrzysz Małgorzata
  16. Pidek Monika
  17. Postój Renata
  18. Radkowiak Joanna
  19. Samorek Małgorzata
  20. Skorek Matylda
  21. Sławińska Aneta
  22. Styrnik Aneta
  23. Szpyra Michał
  24. Świątek Tomasz
  25. Wilczek Małgorzata
  26. Wójcik Wioleta
  27. Zawiślak Agata

 

 
KLASA 4b - absolwenci 1995-1996

WYCHOWAWCA – mgr Jankowski Jacek

  1. Baran Aleksandra
  2. Chabros Eliza
  3. Czyż Łukasz
  4. Dajos Gabriela
  5. Dzwonnik Sebastian
  6. Gajdzińska Małgorzata
  7. Godziszewski Mariusz
  8. Juszczak Katarzyna
  9. Każmierczak Katarzyna
  10. Kłódka Agnieszka
  11. Kręcisz Krzysztof
  12. Madej Luiza
  13. Marczyńska Magdalena
  14. Matraszek Katarzyna
  15. Nieciecka Katarzyna
  16. Pawlikowska Monika
  17. Piłat Iwona
  18. Przybycień Grzegorz
  19. Pyda Marcin
  20. Pyta Iwona
  21. Sarnecki Maciej
  22. Solis Ewa
  23. Stępień Ewa
  24. Szostek Jakub
  25. Szymańska Jolnta
  26. Wąsala Wioleta
  27. Wereski Paweł
  28. Wieczorek Aneta
  29. Wiracka Kamila
  30. Wosik Marcin
  31. Woźniak Katarzyna
  32. Wójciak Sylwia
  33. Wójcik Andrzej
  34. Wójtowicz Eliza
  35. Zaborowska Katarzyna
 
KLASA 4c - absolwenci 1995-1996

WYCHOWAWCA – mgr Topolska Barbara (KLASA 1-3c)

WYCHOWAWCA – mgr Markowska Anna (KLASA 4c)

 

  1. Banach Małgorzata
  2. Bańczerowska Marta
  3. Bednarz Agnieszka
  4. Długosz Agnieszka
  5. Doraczyńska Luiza
  6. Hermanowicz Iwona
  7. Hermanowicz Sylwia
  8. Jadach Monika
  9. Jaszczuk Andrzej
  10. Jędrusiak Aneta
  11. Karaś Monika
  12. Karczmarczyk Agnieszka
  13. Kazimierczak Marcin
  14. Kocoń Monika
  15. Kusa Beata
  16. Lasota Joanna
  17. Łuszczyńska Mariola
  18. Majewska Luiza
  19. Meisner Ewa
  20. Olender Krzysztof
  21. Pietroń Katarzyna
  22. Popiołek Justyna
  23. Rosła Lidia
  24. Stojak Iwona
  25. Suszko Iwona
  26. Szafran Urszula
  27. Świątek Barbara
  28. Turkiewicz Urszula
  29. Urbańska Joanna
  30. Węgiel Katarzyna
  31. Wojnicka Mirosława

 

 
KLASA 4d - absolwenci 1995-1996

WYCHOWAWCA – mgr Ptak Urszula

 

  1. Błaszczyk Dorota
  2. Brygała Wioletta
  3. Cisłak Edyta
  4. Dzwonnik Sylwia
  5. Gołofit Ewa
  6. Grajper Justyna
  7. Gubernat Monika
  8. Kołacz Małgorzata
  9. Kozińska Aneta
  10. Kręgiel Renata
  11. Książka Monika
  12. Kuciapa Katarzyna
  13. Kwiatkowska Anna
  14. Michałek Aneta
  15. Możdżeń Karolina
  16. Niedziółka Agnieszka
  17. Niedźwicka Marzena
  18. Olender Agnieszka
  19. Pałka Aneta
  20. Piotrowska Halina
  21. Plewik Iwona
  22. Sikorska Anna
  23. Superson Marzena
  24. Szklarz Elżbieta
  25. Szymańska Dorota
  26. Świderska Aneta
  27. Tarłowska Beata
  28. Tomala Aneta
  29. Walczak Małgorzata
  30. Zdyb Aneta
  31. Zielińska Beata