Absolwenci 1996/1997
KLASA 4a - absolwenci 1996-1997

WYCHOWAWCA – mgr Szymczak Lidia

 

  1. Adamska Agnieszka
  2. Bednarczyk Paweł
  3. Bigos Elwira
  4. Brodziak Ewelina
  5. Bugała Agnieszka
  6. Czuba Jarasław
  7. Fijałkowski Marcin
  8. Gębka Krzysztof
  9. Halska Magdalena
  10. Kamela Beata
  11. Kubalska Małgorzata
  12. Kulińska Agata
  13. Majchrowski Sławomir
  14. Mieśniak Katarzyna
  15. Oniszczuk Anna
  16. Popiołek Aleksander
  17. Posyniak Artur
  18. Ruta Norbert
  19. Sobczk Jakub
  20. Stańczyk Michał
  21. Stasiak Dorota
  22. Stojek Anna
  23. Szymczyk Dagmara
  24. Tomasik Jakub
  25. Walencik Radosław
  26. Wieczorek Justyna
  27. Winnicka Eliza
  28. Zarzycki Piotr
  29. Żywicki Paweł

 

 
KLASA 4b - absolwenci 1996-1997

WYCHOWAWCA – mgr Gołębiowska Halina

 

  1. Chłodna Imelda
  2. Czępiński Jerzy
  3. Gałęza Małgorzata
  4. Jadach Katarzyna
  5. Jeziórska Edyta
  6. Juszczak Agnieszka
  7. Kaczmarski Artur
  8. Komandera Dorota
  9. Książek Katarzyna
  10. Kwietniewska Agnieszka
  11. Majka Inga
  12. Mędrek Justyna
  13. Michalak Iwona
  14. Misiurek Beata
  15. Nieróbca Katarzyna
  16. Nowaczek Edyta
  17. Piekoś Olga
  18. Pomorski Radosław
  19. Popiołek Marcin
  20. Pyta Karolina
  21. Stojak Bożena
  22. Szych Edyta
  23. Świątek Sylwia
  24. Walkiewicz Monika
  25. Witek Aneta
  26. Żywica Katarzyna

 

 
KLASA 4c - absolwenci 1996-1997

WYCHOWAWCA – mgr Bernat Barbara

 

  1. Bełcik Monika
  2. Bielecka Joanna
  3. Giza Justyna
  4. Gryma Przemysław
  5. Grudzień Anna
  6. Grudzień Bożena
  7. Kawala Karol
  8. Kaznowska Monika
  9. Kołacz Justyna
  10. Kręcisz Ewelina
  11. Nawrot Marcin
  12. Nowak Martyna
  13. Oświecińska Joanna
  14. Pęczkowska Bożena
  15. Piela Joanna
  16. Sawicka Ewa
  17. Sieląg Edyta
  18. Sieńko Katarzyna
  19. Statek Urszula
  20. Suszko Judyta
  21. Szczuka Agnieszk
  22. Szubartowska Katarzyna
  23. Świderska Dorota
  24. Tarasińska Agata
  25. Wiracka Gabriela
  26. Wójtowicz Iwona

 

 
KLASA 4d - absolwenci 1996-1997

WYCHOWAWCA – mgr Ziółek Maria

 

  1. Bajnóg Anna
  2. Ciszewski Marcin
  3. Gogół Marcin
  4. Grudzińska Luiza
  5. Hysa Małgorzata
  6. Iwan Anna
  7. Kręcisz Agnieszka
  8. Kwiatkowska Anna
  9. Lejwoda Aneta
  10. Lis Urszula
  11. Madejek Anna
  12. Mazurek Izabela
  13. Nowaczek Michał
  14. Pawlikowski Daniel
  15. Piątek Marek
  16. Pomorska Agnieszka
  17. Pyć Eliza
  18. Pyda Daniel
  19. Sola Renata
  20. Stawiarska Beata
  21. Szlachetka Sebastian
  22. Walencik Piotr
  23. Witkowska Iwona
  24. Woś Monika
  25. Żydek Monika