Absolwenci 1999/2000
KLASA 4a - absolwenci 1999-2000

WYCHOWAWCA – mgr Plandowska Dorota

 

  1. Blonka Jarosław
  2. Boryca Wojciech
  3. Ciszewska Olimpia
  4. Czuryszkiewicz Justyna
  5. Długosz Agnieszka
  6. Gierczak Katarzyna
  7. Głuch Agnieszka
  8. Jankowska Anna
  9. Jerzyna Ilona
  10. Jędruch Kamil
  11. Jędrusiak Karol
  12. Kamela Wojciech
  13. Kramek Katarzyna
  14. Krasowicz Lidia
  15. Kryk Agnieszka
  16. Krzak Tomasz
  17. Kuchta Katarzyna
  18. Kunowka Katarzyna
  19. Kuśmierska Magdalena
  20. Maryńczak Krzysztof
  21. Mogielnicka Iwona
  22. Płowaś Małgorzata
  23. Pyta Justyna
  24. Rybak Adam
  25. Topolska Beata
  26. Wąchała Justyna
  27. Wiczuk Iwona
  28. Wilczyńska Justyna
  29. Woźniak Anna

 

 
KLASA 4b - absolwenci 1999-2000

WYCHOWAWCA – mgr Topolska Barbara

 

  1. Cegliński Robert
  2. Dziechciarz Dionizy
  3. Gad Małgorzata
  4. Grabczak Anna
  5. Koma Ewa
  6. Kręgiel Dominika
  7. Mędrek Ewelina
  8. Mędrek Karolina
  9. Nader Józef
  10. Nowaczek Edyta
  11. Piękoś Anna
  12. Piłat Grzegorz
  13. Popiołek Justyna
  14. Radziejewska Irena
  15. Sagan Sylwia
  16. Sobka Barbara
  17. Strawa Paweł
  18. Szczerba Sylwia
  19. Waś Małgorzata
  20. Wójcicki Miachał
  21. Wójtowicz Elżbieta
  22. Zawadzka Karolina

 

 
KLASA 4c - absolwenci 1999-2000

WYCHOWAWCA – mgr Ptak Urszula

 

  1. Cięszczyk Iwona
  2. Filiks Magdalena
  3. Grzelak Małgorzata
  4. Kania Rafał
  5. Kołosińska Katarzyna
  6. Kasiak Ludwika
  7. Królikowska Agata
  8. Kucewicz Joanna
  9. Kwiatkowski Paweł
  10. Lipiec Katarzyna
  11. Łakomy Robert
  12. Maciąg Anna
  13. Maciąg Izabela
  14. Mokijewski Sebastian
  15. Nalepa Aneta
  16. Niewiadomska Edyta
  17. Nowak Ewa
  18. Pieklik Robert
  19. Pyta Szymon
  20. Statek Aldona
  21. Stochmal Agnieszka
  22. Stochmal Katarzyna
  23. Szczygieł Agnieszka
  24. Szymula Aleksandra
  25. Śliwa Magdalena
  26. Walczyk Michał
  27. Zaborowski Karol

 

 
KLASA 4d - absolwenci 1999-2000

WYCHOWAWCA – mgr Rożek Joanna

 

  1. Abrmczyk Kamil
  2. Brodowska Katarzyna
  3. Czerpak Marcin
  4. Dacka Ewelina
  5. Długosz Mirosław
  6. Giza Edyta
  7. Gołofit Radosław
  8. Grądziel Joanna
  9. Grzelak Sylwia
  10. Kęcik Ewelina
  11. Kowalska  Magdalena
  12. Lenart Mariusz
  13. Łukasiewicz Sylwia
  14. Łuszczyński Maciej
  15. Majchrzak Karol
  16. Mirosław Karolina
  17. Młyniec Konrad
  18. Moźdżeń Rafał
  19. Myszak Magdalena
  20. Pawlos Beata
  21. Rękas Sylwia
  22. Sieńko Anna
  23. Skorupski Jakub
  24. Smaga Aneta
  25. Strawa Aleksandra
  26. Tokarski Albert
  27. Urbańska Anna
  28. Wosik Ewa
  29. Zasada Anna