Absolwenci 2001/2002
KLASA 4a - absolwenci 2001-2002

WYCHOWAWCA – mgr Majchrowska Ewa

 

  1. Bogusz Kamila
  2. Butrym Jacek
  3. Cybulak Kamil
  4. Dacka Hubert
  5. Gajkoś Karolina
  6. Gierczak Milena
  7. Gorczyca Agnieszka
  8. Grzeszczyk Honorata
  9. Jarska Kinga
  10. Kasiak Rafał
  11. Kluziak Dorota
  12. Kuchta Anna
  13. Majchrowska Magdalena
  14. Marczyńska Izabela
  15. Mastalerz Dorota
  16. Mikołajczyk Edyta
  17. Niezgoda Joanna
  18. Nowaczek Justyna
  19. Nowaczek Kamila
  20. Pastwa Justyna
  21. Peroń Agnieszka
  22. Peroń Małgorzata
  23. Pietroń Joanna
  24. Piłat Agnieszka
  25. Piotrowska Urszula
  26. Pyć Olga
  27. Rogucki Paweł
  28. Świątek Paweł
  29. Zarychta Radosław

 

 
KLASA 4b - absolwenci 2001-2002

WYCHOWAWCA – mgr Butkowska Iwona (KLASA 1-2b)

WYCHOWAWCA – mgr Topolska Barbara (KLASA 3b)

WYCHOWAWCA – mgr Plandowski Mirosław (KLASA 4b)

 

  1. Bednarska Magdalena
  2. Bogusz Magdalena
  3. Ciepielewska Kamila
  4. Domański Damian
  5. Dziaduch Radosław
  6. Górniak Sylwia
  7. Juszczak Mariola
  8. Kąkol Dawid
  9. Klocek Anna
  10. Kołacz Mateusz
  11. Komorowka Nina
  12. Koziński Łukasz
  13. Krzak Aleksandra
  14. Kulik Barbara
  15. Kustra Kamil
  16. Łakomska Urszula
  17. Nowaczek Łukasz
  18. Pietroń Urszula
  19. Ptszczak Bartosz
  20. Rusek Maria
  21. Seweryn Daniel
  22. Socha Justyna
  23. Sokołek Marzena
  24. Stanek Sebastian
  25. Strug Ewelina
  26. Syldatk Monika
  27. Szczygieł Justyna
  28. Targosińska Anna
  29. Zagańczyk Sylwia
  30. Zdyb Maria

 

 
KLASA 4c - absolwenci 2001-2002

WYCHOWAWCA – mgr Zarzycka Jolanta

 

  1. Bardzel Justyna
  2. Bednarczyk Katarzyna
  3. Bednarczyk Małgorzata
  4. Ceglarska Maria
  5. Czaja Elżbieta
  6. Czopek Ewa
  7. Dzieliński Michał
  8. Dzwonnik Ksymena
  9. Hanc Justyna
  10. Kochańska Monika
  11. Kosik Justyna
  12. Kozak Iwona
  13. Kozieł Łukasz
  14. Królikowski Jacek
  15. Misiak Ilona
  16. Misztal Justyna
  17. Mosińska Małgorzata
  18. Pietras Tomasz
  19. Pomorski Kamil
  20. Postrzech Piotr
  21. Przybycień Dominika
  22. Sadowska Elżbieta
  23. Wójtowicz Iwona
  24. Zaborowska Anna
  25. Złotucha Izabela
  26. Zyska Małgorzata

 

 
KLASA 4d - absolwenci 2001-2002

WYCHOWAWCA – mgr Jackowska Renata

 

  1. Banach Milena
  2. Brodzik Agata
  3. Domański Jarosław
  4. Gąsiorowski Piotr
  5. Gołębiowska Kamila
  6. Kurska Karolina
  7. Kwiatkowska Agnieszka
  8. Małecka Katarzyna
  9. Mańkowska Dorota
  10. Marczyński Łukasz
  11. Połom Michał
  12. Pomorski Kamil
  13. Puliński Kamil
  14. Pyda Paweł
  15. Równicki Tomasz
  16. Sitarska Anna
  17. Stochmal Tomasz
  18. Strawa Piotr
  19. Szwed Piotr
  20. Wąchała Daniel
  21. Wojciechowski Sebastian
  22. Wyroślak Marcin
  23. Żebczyńska Justyna