Absolwenci 2003/2004
KLASA 4a - absolwenci 2003-2004

WYCHOWAWCA – mgr  Ptak Urszula (KLASA 1-2)

WYCHOWAWCA – mgr Plandowski Mirosław (KLASA 4a)

 

  1. Bidacha Lidia
  2. Czuba Dominika
  3. Ddobrowolska Agata
  4. Długosz Milena
  5. Drobek Anna
  6. Drobek Minika
  7. Dzwonnik Kinga
  8. Godek Magdalena
  9. Gołąb Agata
  10. Goralski Maciej
  11. Hulak Piotr
  12. Jarski Cezary
  13. Kiraga Justyna
  14. Kobiałka Miłosz
  15. Kozieł Ilona
  16. Kramek Anna
  17. Kruk Magdalena
  18. Mrozik Marcin
  19. Piątek Justyna
  20. Plis Magdalena
  21. Płaśkocińska Ada
  22. Pomorska Agnieszka
  23. Rachalska Ewelina
  24. Snopek Anna
  25. Szewc Magdalena
  26. Tarach Beata
  27. Tokarski Krzysztof
  28. Topolski Piotr
  29. Wyroślak Ilona
  30. Żurek Olga

 

 
KLASA 4b - absolwenci 2003-2004

WYCHOWAWCA – mgr Mazur Joanna

 

  1. Bidacha Agnieszka
  2. Bijak Bartłomiej
  3. Gajec Paweł
  4. Gawdzik Joanna
  5. Gierczyk Adam
  6. Goleń Katarzyna
  7. Gozdur Justyna
  8. Góralski Sebastian
  9. Hermanowicz Katarzyna
  10. Kasiak Ewelina
  11. Kierga Łukasz
  12. Kijak Łukasz
  13. Komorowska Izabela
  14. Kozik Łukasz
  15. Kraj Justyna
  16. Kuchta Aneta
  17. Łapacz Kinga
  18. Malec Agata
  19. Olender Aneta
  20. Oświeciński Łukasz
  21. Piekoś Małgorzata
  22. Piłat Agnieszka
  23. Piłat Barbara
  24. Pyda Przemysław
  25. Rak Jacek
  26. Rosińska Magdalena
  27. Świątek Sebastian
  28. Świrkosz Karolina
  29. Żywicka Ewelina

 

 
KLASA 4c - absolwenci 2003-2004

WYCHOWAWCA – mgr Plandowska Dorota

 

  1. Bugała Marta
  2. Chałka Małgorzata
  3. Chłodna Monika
  4. Czuba Dorota
  5. Dębiec Elżbieta
  6. Fiuk Anna
  7. Falsińska Karolina
  8. Gogół Justyna
  9. Karaś Izabela
  10. Kołosińska Ilona
  11. Kowalska Agnieszka
  12. Majchrzak Agata
  13. Marczyńska Małgorzata
  14. Pakuła Patrycja
  15. Piątek Ewelina
  16. Ruta Daniel
  17. Ryczek Anna
  18. Słomka Beata
  19. Sobczak Ktarzyna
  20. Sobczyk Anna
  21. Stalka Sylwia
  22. Szafran Urszula
  23. Wasil Agnieszka