Absolwenci 2008/2009
KLASA 3a - absolwenci 2008-2009

wychowawca mgr Jolanta Zarzycka

  1. Banasik Sylwia
  2. Bednarczyk Wojciech
  3. Błaszczyk Aleksandra
  4. Błażejczyk Monika
  5. Czępińska Anna
  6. Czępiński Paweł
  7. Dołęgowska Małgorzata
  8. Głogowski Piotr
  9. Gołofit Tomasz
  10. Jasik Michał
  11. Jóźwik Wojciech
  12. Jurczyński Emil
  13. Kaźmierczak Joanna
  14. Kozak Monika
  15. Leptuch Damian
  16. Łyjak Katarzyna
  17. Majchrowska Katarzyna
  18. Mędrek Michał
  19. Mróz Dawid
  20. Oświeciński Emil
  21. Piątek Anna
  22. Pyda Paulina
  23. Ruciński Michał
  24. Sagan Adam
  25. Sochalska Karolina
  26. Statek Aleksandra
  27. Stojak Krzysztof
  28. Szarpak Norbert
  29. Tomaszczyk Rafał
  30. Witczak Grzegorz

 
KLASA 3b - absolwenci 2008-2009

wychowawca mgr Izabela Walczak

  1. Aleksandrowicz Marta
  2. Czapla Anna
  3. Czarnecka Joanna
  4. Długosz Magdalena
  5. Domżał Anna
  6. Drozd Magdalena
  7. Gorczyca Piotr
  8. Hemperek Magdalena
  9. Iskra Aneta
  10. Jakubczyk Agnieszka
  11. Klocek Karolina
  12. Kowalska Ilona
  13. Królikowski Kamil
  14. Kucharczyk Damian
  15. Mazur Wojciech
  16. Opoka Magdalena
  17. Pakuła Justyna
  18. Pfaffenhausen Adrian
  19. Próchniak Ewelina
  20. Rukasz Katarzyna
  21. Rzeszuta Gabriela
  22. Sitarska Joanna
  23. Sygnowska Małgorzata
  24. Szlachetka Emilia
  25. Szymczyk Martyna
  26. Świątek Jarosław
  27. Wdowiak Patrycja
  28. Witczak Karol
  29. Wójtowicz Agnieszka
  30. Wyroślak Olga
  31. Ziółkowska Monika

 
KLASA 3c -absolwenci 2008-2009

wychowawca mgr Piotr Rachwał, mgr Dominika Rachwał

  1. Chabros Karolina
  2. Chabros Mateusz
  3. Chojnacki Krzysztof
  4. Chruścicka Karolina
  5. Czopek Damian
  6. Decka Aldona
  7. Długoszewska Martyna
  8. Frączek Karolina
  9. Hemperek Ewa
  10. Kasum Deniz
  11. Kocot Agata
  12. Kozak Izabela
  13. Kozieł Sylwia
  14. Lejwoda Justyna
  15. Łyjak Kinga
  16. Materek Agata
  17. Mazurkiewicz Ilona
  18. Mroczkowski Emil
  19. Orzeł Sylwia
  20. Oziębło Aleksandra
  21. Ozimek Monika
  22. Pakuła Karolina
  23. Rodzik Michał
  24. Siedliska Emilia
  25. Szczęsna Monika
  26. Ścibura Arkadiusz
  27. Tusińska Ilona
  28. Wójcicka Aleksandra
  29. Wójcik Ewelina
  30. Zielińska Milena