Baza dydaktyczna
Baza dydaktyczna

Od początku istnienia szkoły priorytetem  dyrekcji i nauczycieli jest nowoczesna baza dydaktyczna. Efekty kształcenia w dużej mierze zależą od tego jak ciekawe prowadzi się zajęcia, na jakim sprzęcie wykonuje się ćwiczenia, za pomocą jakich pomocy rozwija się zainteresowania młodzieży.

Początek wieku to czas  rewolucyjnych przemian w bazie dydaktycznej szkoły. Kontynuacją  i uzupełnieniem kierunków elektronicznych  są szkoły informatyczne, zarówno technikum, jak i liceum profilowane oraz szkoły policealne. W związku z tym szkoła została wyposażona w nowoczesny sprzęt dydaktyczny.

Powstały nowe pracownie:

  • trzy komputerowe, ze stałym łączem internetowym ze specjalistycznym oprogramowaniem: Corel, Vide Studio, Pinnacle Studio)
  • języka angielskiego z zestawem multimedialnym i tablica interaktywna,
  • języka niemieckiego z zestawem multimedialnym i tablica interaktywna,
  • elektroniczna wyposażona w komputery z dostępem do Internetu, przystosowane do ćwiczeń symulacyjnych z zakresu elektrotechniki i elektroniki
  • mechatroniczna z komputerami z oprogramowaniem do symulacji procesów technologicznych, trenażerami do nauki sterowania, z obrabiarką CNC. Pracownia została wzbogacona o specjalistyczne oprogramowanie AutoCad.

Biblioteka zostaje wzbogacona o stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu. Młodzież korzysta również z Centrum Multimedialnego.

 

Zapraszamy do obejrzenia naszych pracowni:

 

 

{backbutton)