Rok 2018-2019


Powiatowe zawody w piłce ręcznej dziewcząt
Wpisany przez JZarzycka   
czwartek, 28 marca 2019 12:39

pow-recz-dzW dniu 11 marca 2019 roku w Hali Sportowej w Opolu Lubelskim odbyły się Zawody Powiatowe w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

W turnieju uczestniczyły 4 zespoły: Zespół Szkół w Poniatowej, LO Opolu Lubelskim, Zespół Szkół w Chodlu, Zespół Szkół w Opolu Lubelskim

Rozegrano 6 meczów w systemie „każdy z każdym”:

1. ZS w Poniatowa- ZSZ w Opole Lubelskie 6:3

2. LO Opole Lubelskie –ZS Chodel    7:0

3. ZS Poniatowa – LO Opole Lubelskie  3:0

4. ZS Chodel-ZSZ Opole Lubelskie  1:3

5. ZS Poniatowa- ZS Chodel   10:0

6.ZSZ Opole Lubelskie- LO Opole Lubelskie  3:2

Zawody sędziował Pan Michał Wojewoda nauczyciel wychowania fizycznego w Liceum Ogólnokształcącym w Opolu Lubelskim.

Nagrodę za I miejsce odebrała najlepsza drużyna w powiecie – Zespół Szkół w Poniatowej, za II miejsce ZSZ w Opolu Lubelskim, III miejsce LO Opolu Lubelskim.

 
Powiatowe zawody w piłce ręcznej chłopców
Wpisany przez Wiktor Tkaczyk & ZS Express   
czwartek, 07 marca 2019 12:02

reczna6 marca 2019 roku odbyły się zawody szkolne w piłkę ręczną  chłopców. Zmierzyły się ze sobą  4 drużyny  ZS Poniatowa, LO Opole, ZSZ Opole i ZS Chodel. Uczniowie grali w systemie każdy z każdym. W każdym meczu było widać  wielkie zaangażowanie naszych zawodników. W końcowej klasyfikacji nasz szkoła zajęła 2 miejsce. Skład naszej drużyny: Kacper Rybarczyk, Kamil Nowak, Wiktor Tkaczyk, Adrian Kwietniewski, Sebastian Wawrzonek, Kamil Lasota, Marek Karabela, Wojtek Mazur, Michał Romsicki, Bartek Walencik.

 
Noworoczny turniej piłki nożnej chłopców
Wpisany przez MMędrek   
środa, 23 stycznia 2019 11:56

turniejW piątek 4 stycznia od godziny 9:00 w sali gimnastycznej odbywał się noworoczny turniej piłki nożnej chłopców. Rozgrywki rozpoczęła przemową Pani dyrektor, która życzyła każdemu powodzenia i gry fair play. Każda klasa biorąca udział w turnieju miała za zadanie wybrać swoją reprezentację. Piłkarze rywalizowali w drużynach złożonych z trzech zawodników + bramkarz. Mecze były bardzo zacięte i w niektórych z nich dopiero w ostatnich sekundach spotkania zapadał ostateczny wynik. Najlepsza okazała się drużyna z klasy T1a, która wygrywając wszystkie mecze zajęła pierwsze miejsce. Drugie miejsce należy do klasy T3a, natomiast trzecie miejsce zajęła klasa T4a. Uczestnicy turnieju podeszli do zawodów z ogromnym zaangażowaniem, starając się wypaść jak najlepiej. Turniej zakończył się w przyjaznej atmosferze i  duchu sportowej rywalizacji. Gratulujemy zwycięskim drużynom, a przegranym życzymy powodzenia w przyszłym roku.

 
Powiatowe zawody w piłce siatkowej dziewcząt
Wpisany przez Wiola Łata   
wtorek, 22 stycznia 2019 10:21

pow-siatka-dz15 stycznia na hali sportowej w Opolu Lubelskim odbyły się zawody powiatowe w piłkę siatkową dziewcząt. W zmaganiach wzięły udział cztery drużyny. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” i grany do dwóch wygranych setów. Spotkania niejednokrotnie dostarczały wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian. W grze można było zauważyć zaangażowanie i determinację. Pomimo pierwszego przegranego meczu nasze zawodniczki nie poddały się i ostatecznie zajęły 2 miejsce. Turniej rozgrywany był na dobrym, wyrównanym poziomie, a sytuacja w poszczególnych spotkaniach niejednokrotnie kończyły ulegała zmianie.

 
Powiatowe zawody w piłce siatkowej chłopców
Wpisany przez Marek Mędrek   
poniedziałek, 21 stycznia 2019 16:58

pow-siatDnia 16.01.2019r. w Opolu Lubelskim odbyły się zawody powiatowe w piłce siatkowej chłopców. W zawodach brało udział 4 drużyny z naszego powiatu: ZS Chodel, ZSZ Opole Lub., LO Opole Lub. i ZS Poniatowa. Zawody rozgrywane były systemem  ,,każdy z każdym " do dwóch wygranych setów.  W pierwszym meczu  nasza reprezentacja pokonała ZSZ z Opola 2:0 w drugim z LO Opole 2:1 i w trzecim z ZS Chodel 2:0. W wyniku rywalizacji reprezentacja naszej szkoły po zaciętych bojach zajęła I miejsce.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2