Rok 2007-2008
Wycieczki klasowe
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 10 czerwca 2010 22:28

W tym roku nie było zbyt wielu wycieczek, ale te które się odbyły, wyjazdy na lodowiska, ogniska, kuligi były bardzo udane. Szkoda tylko nie nie wszyscy podzielili się z nami fotkami.

Więcej…
 
Poniato-wianki
Wpisany przez Administrator   
sobota, 03 maja 2008 22:20

W weekend majowy w Poniatowej odbywał się II Turniej Miast i Gmin Lessowych Wąwozów. Atrakcji było co niemiara. Drużyny z poszczególnych miast walczyły w wielu ciekawych konkurencjach. Były zawody sportowe, występy zespołów tanecznych i muzycznych, konkursy itp. Nasi uczniowie wraz z nauczycielami wzięli udział w barwnym korowodzie. Szkoda tylko, że pogoda nie dopisała.Zobacz jak prezentowali się uczniowie z ZST.

Więcej…
 
Pożegnanie maturzystów
Wpisany przez Administrator   
piątek, 25 kwietnia 2008 22:03

Kolejny rocznik żegna się z naszą szkołą. Tym razem klasy młodsze T3, Lp2b i Lp2a pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowały współczesną inscenizację znanej wszystkim bajki o kopciuszku. Niejeden maturzysta słuchając i oglądając swoich kolegów zastanawiał się jaki los go czeka. O czym była współczesna opowieść o pracowitym kopciuszku i leniwych siostrach?

Więcej…
 
Dzień Kobiet
Wpisany przez Administrator   
sobota, 08 marca 2008 21:56

Klasy technikum informatycznego (I i II) sprawiły wszystkim kobietom w ZST- koleżankom i nauczycielkom miłą niespodziankę. Apel, który przygotowały był bardzo udanym widowiskiem. Podziwialiśmy ich za odwagę (występy w strojach kobiecych) i wspaniałe talenty aktorsko-kabaretowe. Gratulujemy!!!

Więcej…
 
Spotkanie profilaktyczne
Wpisany przez Administrator   
piątek, 08 lutego 2008 21:37

Kolejne spotkanie młodzieży z ZST w ramach profilaktyki uzależnień -akcji organizowanej przez SANEPID i Starostwo Opolskie, poruszało problem AIDS, przyczyn zarażenia, sposobów ochrony przed wirusem HIV. Prowadzący spotkanie w sposób bardzo konkretny, oparty na przykładach, przedstawił fakty i równie zdecydowanie rozprawił się z wieloma mitami związanymi z tą chorobą.

Więcej…
 
Półmetek
Wpisany przez Administrator   
piątek, 08 lutego 2008 21:30

Tegoroczny Półmetek zorganizowany w ostatniej chwili, na sam koniec karnawału udał się znakomicie. Poczęstunek przygotowany przez samych uczniów i ich rodziców, udekorowana balonami świetlica, piękne kreacje dziewcząt, eleganccy chłopcy, dynamiczny DJ, wspaniałe humory spowodowały, że było to niezapomniane przeżycie dla wszystkich uczestników.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3