Rok 2006-2007
Ciekawe imprezy szkolne i klasowe
czwartek, 31 maja 2007 13:19

Imprezy klasowe to miłe wspomnienia o wycieczce, ognisku, lodowisku, dyskotece itp. Jak spędzają wolny  czas poszczególne klasy?

Więcej…
 
Pożegnanie maturzystów
piątek, 27 kwietnia 2007 13:12

Czas szybko płynie i znów nadszedł dzień w którym żegnaliśmy Naszych starszych kolegów. Tegoroczny apel przygotowany przez klasy drugie pod opieką wychowawczyń Pani Anny Wyroślak i Pani Iwony Cebrykow podobał się wszystkim. Zachwycała wspaniała scenografia, super scenariusz pełen dowcipnych scenek z życia szkoły i aktorskie wykonanie przez drugoklasistów.

Więcej…
 
Dni Otwarte
piątek, 27 kwietnia 2007 13:08

26 kwietnia w godzinach od 900 do 1500 odbyły się w naszej szkole Dni Otwarte. Młodzież ZST gimnazjalistom oraz ich rodzicom pokazała szkołę, jej bazę dydaktyczną, odpowiadała na wszystkie pytania. Atrakcją okazał się pokaz mody firmy OZONE prowadzony przez Klub Tańca Grawitan. Równie ciekawe było zwiedzanie firmy Wentworth, która ściśle współpracuje ze szkołą.

Więcej…
 
Wielki Turniej Piłki Nożnej "Rusz się człowieku" w ramach akcji PZU
wtorek, 03 kwietnia 2007 18:27

Wielki Turniej Piłki Nożnej Nasza szkoła podobnie jak wiele innych szkół w całej Polsce zorganizowała Wielki Turniej Piłki Nożnej w ramach Akcji PZU "Rusz się człowieku". Do turnieju zaprosiliśmy nie tylko uczniów naszej szkoły ale również szkół sąsiednich, gimnazjum, LO.

Turniej sportowy już rozstrzygnięty teraz nasi młodzi sprawozdawcy sportowi opracują relację  z turnieju, która weźmie udział w konkursie PZU. Będzie film, gazetka, fotki z rozgrywek.

Więcej…
 
Rocznica śmierci Jana Pawła II
niedziela, 01 kwietnia 2007 12:54

Uczniowie ZST drugą rocznicę śmierci Papieża Jana Pawła II uczcili dwoma apelami. Jeden odbył się w kościele w niedzielę 1.04.2007r. Chłopcy z klasy drugiej technikum informatycznego z wychowawczynią Katarzyna Kobiałka przygotowali inscenizację z prezentacją multimedialną. Myślą przewodnią były słowa Papieża "Szukałem Was, teraz Wy przyszliście do mnie". Drugi apel odbył się w szkole, przygotowany przez uczniów z klasy LP2b, T4, szkolnego zespołu muzycznego pod opieką księdza Pawła oraz Pani Agnieszki Kocoń i Pan Leszka Kramka. Młodzież z ZST miała na nim okazję przypomnieć sobie fakty z życia papieża.

Więcej…
 
Wizyta generała Żandarmerii Wojskowej
wtorek, 20 marca 2007 13:03

4 kwietnia pani dyrektor naszej szkoły gościła przedstawicieli Żandarmerii Wojskowej. Absolwent naszej szkoły, Generał Brygady, Komendant Główny Żandarmerii Wojskowej pan Jan Żukowski wraz z pułkownikiem magistrem Bogusławem Kalwasem, odwiedzili mury szkoły.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3