OFICJALNA STRONA ZESPOŁU SZKÓŁ W PONIATOWEJ
Witaj w naszej szkole

Jeżeli trafiłeś tutaj celowo, mamy nadzieję, że informacje tu zamieszczone zaspokoją Twoje oczekiwania, jeżeli był to przypadek, wierzymy, że tak szybko nie „klikniesz” wstecz i znajdziesz dla siebie coś ciekawego.

W związku z przedłużająca się sytuacją epidemiologiczną w kraju rekrutację 2021-2022 Zespół Szkół prowadzi zdalnie.
Uruchamiamy DNI OTWARTE ONLINE

Z zamieszczanych artykułów dowiesz się o naszej ofercie edukacyjnej. Poznasz szkołę, jej bazę dydaktyczną, najważniejsze projekty realizowane w szkole itp. ZAPRASZAMY do śledzenia kolejnych artykułów.

Czytaj więcej...

Aktualności

Zawody przyszłości w ZS

  • 2021-05-25 13:47:13

Zawody nauczane w Technikum Zespołu Szkół w Poniatowej, to zawody przyszłości. Związane z najnowszymi technologiami, łączą wiele dziedzin jak np. informatyka, mechanika, automatyka, robotyka itp.

Specjaliści w tych dziedzinach, już obecnie, są poszukiwani na polskim i europejskim rynku pracy. Chcesz zdobyć zawód, który w przyszło...

Nabór na płatne staże zawodowe

  • 2021-05-25 10:22:58

W związku z realizacją projektu „Nowoczesne szkoły zawodowe w Powiecie Opolskim", współfinansowanego ze środków  Europejskiego Funduszu ogłaszamy nabór chętnych uczestników z Technikum im. Eugeniusza Kwiatkowskiego na ...

Projekt „Nowoczesne szkoły zawodowe w Powiecie Opolskim"

  • 2021-05-25 09:57:40

Projekt „Nowoczesne szkoły zawodowe w Powiecie Opolskim", współfinansowany jest  ze środków  Europejskiego Funduszu Społecznego  w ramach  Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, O...