Dzień Edukacji Narodowej
Wpisany przez Julia Pietras   
wtorek, 22 października 2019 11:38

Dnia 11 października 2019 r. w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przygotował go Samorząd Uczniowski pod opieką p. Iwony Zalewskiej-Cebrykow, p. Joanny Domaszewskiej oraz p. Małgorzaty Fiuk. Apel rozpoczął się piosenką „Nothink Else Matters” wykonaną przez szkolny zespół muzyczny pod przewodnictwem p. Pawła Gębki. Krótko po tym oficjalną część rozpoczęło przywitanie wszystkich gości i ślubowanie klas I.

Główną atrakcją części artystycznej był „Pokaz Mody Nauczycielskiej”, który w niesamowicie zabawny sposób przedstawiony był przez naszych uczniów. Zostały zaprezentowane kreacje między innymi dla nauczycieli języka polskiego i matematyki. Nie zabrakło również stroju dla bibliotekarza!

Następnie na ręce Pani Dyrektor uczniowie z klasy II LO w imieniu całej społeczności szkolnej złożyli najserdeczniejsze życzenia i  wręczyli kwiaty w podziękowaniu za trud i ciężką pracę.

Wszyscy przygotowujący apel zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

 

Strefa nauczyciela

Mikrofonem i Hantlą

Projekty aktualnie realizowane

Współpraca z UMCS

Projekt Erasmus+ praktyki

Klub Szkół UNICEF

Zainteresowania uczniów

Nasi parterzy

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 116 gości