Konferencja informatyczna

  • Home
  • Aktualności
  • Konferencja informatyczna

Konferencja informatyczna

  • 8-11-2013


3 listopada 2013
roku 17 uczniów z naszej szkoły będzie uczestniczyć w ogólnopolskiej konferencji informatycznej w Lublinie na wspólnym obiekcie Inkubatora Technologicznego i Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Microsoft Innovation Summit to bezpłatna ogólnopolska konferencja skierowana przede wszystkim do firm z branży informatycznej oraz studentów i uczniów, którzy chcą odnaleźć się w świecie technologii i biznesu.

Jest to jedyne tak renomowane wydarzenie w Polsce zapewniające najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez najwybitniejszych specjalistów w swoich dziedzinach. Podczas konferencji wystawiają się jedynie uznane na świecie firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia.

Microsoft Innovation Summit 2013 to zbiór wyselekcjonowanych wykładów, które poprowadzą najwybitniejsi polscy specjaliści w swoich dziedzinach.

Udział w konferencji jest szansą dla naszych uczniów na pogłębienie wiedzy informatycznej, zapoznanie się z najnowszymi trendami w rozwoju technologii IT, zapoznanie się z ofertami pracy w branży informatycznej, a także na dobra zabawę w Strefie gier Xbox i Kinect czy zdobycie nagród w wielu konkursach informatycznych.

Warto również nadmienić, że trzech naszych uczniów P.Dziaduch, A.Migora, F.Kiraga uczestniczą w organizacji konferencji pod opieką byłego absolwenta szkoły Pana Piotra Pietrasa.