II edycja konferencji informatycznej Check IT

  • Home
  • Aktualności
  • II edycja konferencji informatycznej Check IT

II edycja konferencji informatycznej Check IT

  • 16-2-2015

Uwaga młodzi informatycy, uwaga maturzyści zainteresowani kierunkiem studiów związanym z informatyką!

3 marca 2015 w Lublinie w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się II edycja konferencji CHECK IT!

Przed Wami kolejna szansa na pogłębienie wiedzy z dziedziny IT. To wydarzenie skierowane przede wszystkim do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Konferencja ma na celu pogłębienie wiedzy uczestników z zakresu innowacji technologicznych oraz zapoznanie uczniów z oferta edukacyjną studiów informatycznych oferowanych przez lubelskie uczelnie wyższe.

W programie zaplanowano wiele prelekcji, prezentacji i warsztatów, prowadzonych przez studentów kół naukowych oraz specjalistów z branży IT. Między innymi przewidziane są prelekcje na temat bezpieczeństwa w sieci informatycznej, tworzenia gier komputerowych oraz ścieżek kariery w branży IT. Dodatkowo uczestnicy będą mieli możliwość udziału w interaktywnych warsztatach m. in. na temat druku 3D, robotyki oraz grafiki komputerowej.

Rejestracja oraz szczegółowe informacje na temat konferencji znajdują się na stronie www.checkit.lublin.eu. Przewidujemy możliwość udziału w całym wydarzeniu lub też zapisy na poszczególne warsztaty. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o uczestnictwie w warsztatach decydować będzie kolejność zgłoszeń. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Uczniowie z Zespołu Szkół zainteresowani udziałem w konferencji proszeni są o jak najszybsze zgłoszenie się do Pani B. Wyroślak do dnia 18.02.2015  oraz zalogowanie się na to wydarzenie pod adresem http://panel.checkit.lublin.eu/ i zapisy na warsztaty (ilość miejsc na warsztatach ograniczona).