IT Academic Day 2015-zaproszenie

  • Home
  • Aktualności
  • IT Academic Day 2015-zaproszenie

IT Academic Day 2015-zaproszenie

  • 16-11-2015

Wszystkich pasjonatów nowych technologii zapraszamy na kolejna edycję IT Academic Day.  Konferencja odbędzie się 26 listopada 2015 roku o godzinie 8.00 w Auli Instytutu Biotechnologi (ul. Konstantynów 1 i ) w Lublinie.

Zakres tematyczny wydarzenia to przede wszystkim programowanie, rozwiązanie chmurowe, drony, drukarki 3D.Tematyka przeznaczona jest zarówno dla osób, które dopiero wkraczają w świat technologii, jak również dla bardziej zaawansowanych. Konferencja jest znakomitą okazją do dyskusji, zdobycia wiedzy, poznania wybitnych specjalistów z całej Polski oraz kontakt z ludźmi, którzy na co dzień mają styczność z branżą informatyczną.  Uczestnicy mają okazję do wymiany własnych spostrzeżeń, poznania poszczególnych filarów związanych z branżą IT oraz rozpoczęcia kreowania własnej ścieżki w dziedzinie informatyki.

To już trzecia konferencja IT Academic Day, w której nasi uczniowie mają szanse uczestniczyć. Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w tym wydarzeniu  zgłoś się do P. Bożeny Wyroślak - zgłoszenia przyjmowane do dnia 19.11.2015.