100 % z matury rozszerzonej!

  • Home
  • Aktualności
  • 100 % z matury rozszerzonej!

100 % z matury rozszerzonej!

  • 12-9-2021
  • Barbara Kramek

Świetne wyniki uczniów Zespołu Szkół w Poniatowej

Jak co roku uczniowie naszej szkoły bardzo dobrze zdali maturę. Średnia zdawalności przekroczyła średnią kraju, województwa i powiatu. Ale w tym roku mamy prawdziwy sukces! Nasza uczennica uzyskała rewelacyjny wynik: 100 % z matury rozszerzonej z języka angielskiego!

Jest to absolwentka naszego liceum – Aleksandra Skowrońska, a jej nauczycielem języka angielskiego była p. Barbara Kramek. Ola wybrała studia na japonistyce i dostała się bez problemu. Oto co nam powiedziała: „Największą motywacją do jak najlepszego napisania matury i poznania języka były moje wymarzone studia, które poprzeczkę punktową stawiały wyjątkowo wysoko, a na które udało mi się dostać już w pierwszej turze naboru. Sukces ten jest wynikiem wielu czynników, takich jak ambicje, chęć spełniania marzeń, wiele pracy - zarówno mojej, jak i moich nauczycieli, którzy swoim entuzjazmem zaszczepili we mnie pasję i miłość do języka angielskiego, bardzo pomogło mi również zrozumienie, że nauka nie jest karą, a możliwością do rozwoju i poszerzania własnych możliwości.”

Barbara Kramek: „Bardzo cieszę się z sukcesu Oli i jestem dumna, gdy wszyscy moi uczniowie zdają maturę i bez problemu dostają się na wymarzone studia. To prawdziwa satysfakcja. Inny mój uczeń: Michał Jeziorski z klasy 4 technikum uzyskał wynik 96% na maturze rozszerzonej z jęz. angielskiego. To wspaniałe wyniki. W tym roku 7 moich uczniów uzyskało 100% z matury podstawowej, a kolejnych 6 osób ponad 92 %: 94%, 96 % i 98 %. Co roku też są uczniowie, którzy z matury rozszerzonej uzyskują ponad 84 %. Od wielu lat jestem egzaminatorem matury rozszerzonej, co roku mam dodatkowe szkolenia i sprawdzam matury w ośrodku OKE, dzięki temu zyskuję dodatkowe doświadczenie, które wykorzystuję w pracy z młodzieżą.

Oli życzymy dużo sukcesów na wymarzonych studiach, a tegorocznym maturzystom dużo entuzjazmu i motywacji do osiągania najlepszych wyników.

matura

Gallery Image